Penis Geliştirici Pompa Nasıl Kullanılır

yazar admin 31/05/2018 3 yorumlar

Penis Geliştirici Pompa

 

Penis pompası yapısı gereği penisinize egzersiz yaptırarak kalıcı olarak büyümesini sağlayan bir düzene sahiptir. Penisi pompalayarak ereksiyon haline getirir ve süngerimsi dokunun içinin kanla doldurarak genişlemesini sağlar ki bu da daha geniş ve uzun bir penis demektir.

 

Penis büyütücü pompayı kullandan önce penisi temizleyerek gözeneklerin açılmasını sağlarsak bu teknikten daha güzel sonuçlar elde edebiliriz. Temizleme yöntemi olarak su veya ıslak mendil kullanabilirsiniz.

 

Penis pompası, penisi içine vakum ile çekerek bırakma yöntemi ile çalışmaktadır. Penisin ucu pompanın giriş kısmına yerleştirilir ve pompanın vakumuna ard arda basılarak penisin vakumun içerisine tamamen girmesi sağlanır. Penis tamamen vakumun içerisine yerleştiği zaman vakumun diğer ucunda bulunan hava salma butonuna basılarak penisin kurtulması sağlanır. Bu işlem günde 1 sefer 3-5 dakika arasında uygulanarak tekrar edilir.

 

Pompa kullanımı tamamlandıktan sonra penis pompasını su veya tercihen sabun ile temizlemeniz daha sonraki kullanımlarınızdaki hijyen açısından tavsiye edilmektedir. En azından 2 haftada tek sefer de olsa ılık su, sabun veya sirke ile de genel olarak ürünün temizlenmesi tavsiye olunur.

 

 

Bazı internet sayfalarında çeşitli şekillerde penis pompası kullanımı anlatılmaktadır. Bizim sektör tecrübemize göre en iyi ve zahmetsiz şekilde fayda görebileceğiniz kullanım talimatı bu şekildedir. Bunun haricinde çeşitli fantezilere girilmesine hiç de gerek bulunmamaktadır.

 

Penis büyütmek için tercih etmiş olduğunuz pompa diğer ürünler gibi kimyasal bir madde içermemektedir. Sağlık açısından bilinen bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Bundan dolayı da en çok tercih edilen penis büyütme teknikleri içerisinde yer alır.

 

Cinsel yaşantılarındaki başarılar erkeklerin yaşantıları ile de doğrudan bağlantılıdır. Cinsel yaşantısında sorun olan kişilerin psikolojilerindeki bozukluk gündelik yaşantılarına da yansımaktadır. Bundan dolayı erkekler bu tarz sorunlarını kısa süre içerisinde çözmeye çabalamaktadırlar. Penis boyunun büyüklüğü de cinsel yaşantıyı etkileyen faktörlerden bir tanesidir. Penis boyu küçük olan erkekler kendilerini eşlerine karşı eksik ve mahcup hissettikleri için cinselliğe bir sıfır geride başlamaktadırlar. Bir çok erkek penis boyunun büyümeyeceğini düşündüğü için bir arayış içerisine girmemektedirler. Bazı erkekler ise cinsel sorunlarına çözüm aramaya utandıklarından dolayı bu sorun ile ömür boyu yaşamaya mahkum olurlar. Oysa ki cinsel yaşantı bütün insan oğlunda var olan bir durum olmuş ve olmaya da devam edecektir. Utanılacak, sıkılınacak hiç bir şey yoktur. Bu alanda faaliyet gösteren firmaların da işlerinin bu olduğunu düşünürsek sizlere yardımcı olmak için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarından şüphenizin olmamasını istiyoruz.

3 yorumlar

mehmet:
20/06/2018, 01:52:03 AM
cevapla

15 gündür kullanıyorum sanki ufakta olsa bi şeyler oluyor gibi. 3 ay kullanacağım umarım gelişme sağlar

Salim Sonocak:
05/07/2018, 02:36:14 AM
cevapla

reklamını yaptığınız vigrx kapsül çok iyi bi ürün

Lütfullah:
10/08/2018, 07:51:37 AM
cevapla

yav bu pompalar nasıl urunler acaba. merak için bir tane alacağım.

yorum yaz