Stag 9000 Geciktirici Sprey

yazar admin 25/05/2018 2 yorumlar

Türkiye’nin en güvenilir cinsel performans sayfasına hoş geldiniz. 2015 yılından bugüne hizmet veren sitemiz siz değerli tüketicilerimizin güvenini kazanmıştır. Sitemizde yer alan tüm bilgiler uzman kişiler tarafından hazırlanmış olup, sizlere daha detaylı bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

 

 

 

Stag geciktirici sprey dünyanın en kaliteli ve en sağlıklı geciktirici spreyidir. Almanya’dan ithal edilen bu ürün 50 yıldır satılmaktadır. Çeşitli markalar gibi merdiven altı bir üretim olmayıp sağlık otoriteleri tarafından onaylanmış bir geciktirici sprey markasıdır. Satışını yapmış olduğumuz Stag geciktirici sprey markası kesinlikle adresinize gizli paket ile faturalandırılarak gönderilir.

 

 

Erken boşalma sebebiniz ne olursa olsun (psikolojik, düzensiz ilişki, ten uyumsuzluğu vb.) Stag geciktirici sprey ile cinsel ilişki boyunca bu problemden kurtulursunuz. Erken boşalma sorunu ilişkilerde zamanla çeşitli problemlere yol açabilmektedir. Hiç bir cinsel ilişkide orgazma ulaşamadığınızı düşünün.. Oldukça kötü birşey olmalı. İlk 5-10 dakika da kadının orgazm olması neredeyse imkansızdır. Bu yüzden erken boşalma gibi bir probleminiz varsa ne yazık ki partnerinizi orgazma ulaştıramıyorsunuz demektir. Erken boşalma sorununa dur demek için Stag geciktirici spreyi kullanabilirsiniz.

Stag Geciktirici Sprey Kalitesi

Stag Almanya’dan ithal edilen bir geciktirici sprey markasıdır. Uluslararası patentlere sahiptir. Bu belgelere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Almanya’da 50 yıldır üretimi yapılmaktadır ve el değmeden üretimi gerçekleşmektedir.

Kullanım Talimatı

Stag geciktirici sprey cinsel ilişki öncesi sertleşmiş penisin sünnetli bölgesine 2’şer püskürtme ile uygulanır. 5 dakika sonunda etkisini %100 gösterir. 5 dakikanın sonunda cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Uygulaması oldukça basittir, yanında görsel kullanım talimatı göndermekteyiz.

 

2 yorumlar

Leman:
12/06/2018, 02:14:29 PM
cevapla

eşim için sipariş ettim. kargo bugün geldi. bakalım bir deneyelim. nasıl olacak.

Burak:
05/07/2018, 02:33:41 AM
cevapla

zengin işi sprey bu. daha uygun fiyata yok mu?

yorum yaz